Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/11/2021 in all areas

 1. 3 points
  Sveikučiai, gal ir nelauktas konkursiukas bet, norėčiau pamėginti tai padaryti. Konkursas bus toks, reikės surinkti kuo daugiau killų. Taigi surašysiu punktus, kuriu jums prireiks norint sudalyvauti. 1.Nuotraukas(SCREEN SHOT) Jūsų /rankstats komandos. Pasidarot Screen Shot /rankstats prieš pradedant rinkti kilus konkursui. Ir paskutine konkurso dieną, taip bus žiūrimas jūsų surinktas killu kiekis. 2. Jūsų KONTAKTAI dėl prizo atsiėmimo. 3.Serverio pilnas SLAPYVARDIS. Registracija prasidės 2021-01-17 23:50 iki 2021-01-18 19:00h, visi privalot sukelti nuotraukas ir pateikti temas su nurodytais punktais iki registracijos pabaigos kitaip žaidėjai nebus priimami. KONKURSE BUS APDOVANOTOS 3VIETOS: 1 VIETA - 10EURŲ PINIGINIS PRIZAS. 2 VIETA - 7EURAI PINIGINIS PRIZAS. 3 VIETA - ADMINAS 30DIENŲ Konkursas startuos nuo 2021-01-17 00:00 valandos iki 2021-01-24 00:00 valandos.
 2. 2 points
  Frontside misty visa seta dabaigti butu visai faina ^.^
 3. 1 point
  1. Jūsų slapyvardis žaidime: E -tro 2. Jūsų tikrasis vardas: Edgaras 3. Koks jūsų amžius: 18 4. Ar turite patirties prižiūrėtojų srityje? (jei taip kiek laiko) : Taip. Per daug, kad suskaičiuočiau 5. Ar atpažįstate žaidėjus kurie naudoja palengvinančias programas? (WH, AIM, SPEED ir t.t) : Žinoma 6. Išvardinkite pagrindines AMX komandas: amx_ban ; amx_kick ; amx_slay ; amxmodmenu 7. Serverio prižiūrėtojo paskirtis (Kokia jo paskirtis)?: Palaikyti tvarką, naikinti hackerius, bendrauti su žmonėmis. 8. Ar žaidžiate tik mūsų projekte?: Da 9. Kiek laiko skirsite PlayMe.LT serveriams?: po 4h į dieną, kartais mažiau, kartais daugiau 10. Kodėl pasirinkote mūsų projektą ir kodėl norite tapti PlayMe.LT prižiūrėtoju(-a)?: Dėl pažįstamų veidų ir puikios atmosferos. Noriu tapti prižiūrėtojumi, nes visada yra patikę daryti tvarką ir padėti kitiem. 11. Ar turite mikrofoną?: Taip 12. Jūsų kontaktai (Skype/discord) : Itachi#9199 13. Trumpai aprašykite apie save, kokio charakterio jūs esate: Esu labai draugiškas, mėgstu pajuokauti, bet kai reikia galiu būt ir rimtas. Esu tolerantiškas, bet kokioje situacijoje. 14: Kurį serverį renkatės?: Csgo.
 4. 1 point
  1. Jūsų slapyvardis žaidime:Old but gold 2. Jūsų tikrasis vardas:Mantas 3. Koks jūsų amžius:23 4. Ar turite patirties prižiūrėtojų srityje? (jei taip kiek laiko) :Tikrai taip, na sudėjus is visų metų praleistų ces'e tai apie 6metus 5. Ar atpažįstate žaidėjus kurie naudoja palengvinančias programas? (WH, AIM, SPEED ir t.t) :Taip, tikrai apažystu 6. Išvardinkite pagrindines AMX komandas:Amxmodmenu/amx_ban - unban/ amx_vote / amx_kick ir t.t 7. Serverio prižiūrėtojo paskirtis (Kokia jo paskirtis)?:Prižiūrėti servery nuo kenkėjų, žmonių žaidančių su palengvinančiomis komandomis, REKLAMERIŲ, padėti savai komandai patarti padėti užtarti ir dirbti draugiška darba. + neatsirinkineti draugų pažeidus taisykles 8. Ar žaidžiate tik mūsų projekte?:TAIP , Žaidžiu tik jūsų servery CS GO Mod 9. Kiek laiko skirsite PlayMe.LT serveriams?:Darbo dienos skirsiu šiek tiek mažiau laiko nei savaitgaliais. Darbo dienos pirma savaitė 3-4h i dieną. Antra savaitė 6-8h. Savaitgaliai 6-12h 10. Kodėl pasirinkote mūsų projektą ir kodėl norite tapti PlayMe.LT prižiūrėtoju(-a)?:Pasirinkau jūsų servery del žmonių su kuriais bendrauju ir gerai sutariu. 11. Ar turite mikrofoną?:Taip, turiu ir juo naudojuosi 12. Jūsų kontaktai (Skype/discord) :discord Mantas#2796 13. Trumpai aprašykite apie save, kokio charakterio jūs esate:Esu gan draugiškas žmogeliukas mėgstantis smagia nuotaika, niekada nesiveliu pats i problemas jai to niekas neužveda. Mėgstantis bendrauti ir nebijantis kritikos.Kas bendravo tai tikrai žino koks aš esu :D 14: Kurį serverį renkatės?:CS:GO mod
 5. 1 point
  Sveiki, pagalvojom su kolektyvu, kad geriausia būtų, kad patys siūlytu skinus. Siūlykit skinus ir daugiausia sulauke "like" bus sudėti į serverį. Taip pat rašykit pasiūlymus serveriams! Skinus siūlom šioj temoj, o pasiūlymus serveriams siūlom atskirose temose "Pasiūlymai" skiltyje P.s. Prie skinų siūlymų būtų neblogai ir paveiksliukai!
 6. 1 point
  1.Green line seta 2.Golden coil seta ideti. 3.Point disarray. 4.Japan set. 5.primefasr seta. 6.Blue star set.
 7. 1 point
  1. Jūsų slapyvardis žaidime: Old but gold 2. Jūsų tikrasis vardas: Mantas 3. Jūsų metai:23 4. Jūsų pomėgiai:Hmmm, reiktu dar pagalvot, o šeip sportas, bendravimas 5. Gyvenamasis miestas: Mažeikiai 6. Mėgstamiausia sporto šaka:Futbolas, krepšinis, sunkiasvorių sportas 7. Ar turite augintinių? Nepamirškite paminėti jų vardų bei įkelti nuotraukos (Nebūtina):Ne neturiu 8. Mėgstamiausias maistas:[collor yellow]Nežinau, turbut tokių dar nėra[/color] 9. Kokius filmus, serialus žiūrite (taip pat galite parekomenduoti kitiems):Veiksmo,trileriai nu dar kartais komedijos. Patiko šitas , "Malda prieš aušrą" "A PRAYER BEFORE DAWN" 10. Kokią muziką klausotės (taip pat galite parekomenduoti kitiems):Nesu išrankus tai klausau visokią muziką 10. Jūsų charakterio bruožai:Esu gan geros širdies žmogelis, bendraujantis linksmas dalbajobas 11. Ar turite brolių, seserų?:Taip, sesery 12. Ką mėgstate veikti laisvalaikiu:Na laisvą laiką leidžiu kaip susidėsto mano veiklos, o šeip su draugais "kurių neturiu" , taip pat dabar gryžau pasisžmonėti i Counter Strike 1.6 13. Ar jau turite pažįstamų žaidėjų serveryje? Jei taip, išvardinkite kelis:Na tikrai turiu tiek naujų tiek senų. Tai bus KQ/KENZZOR/DOVIUKE/UNWANTED ir dar daug daug be jų 14. Ar turite žalingų įpročių (kokių)?:Turėjau prieš 9mėnesius, dabar kolkas dar napalūžau tai neturiu 😄 15. Koks yra dabartinis jūsų gyvenimo tikslas?:Nėra tikslų, tiesiog gyvenu šia diena. Kolkas dar negalvoju nei apie ateitį nei žiūrių i praeity 16. Jūsų nuotrauka (Nebūtina): Kas norės asmeniškai iteiksiu :D
 8. 1 point
  Labas draugeska, kada persimetam serve:D:D
 9. 1 point
 10. 1 point
  Nu ką tu čia pildai. Pasityčiot nori? Unban suteiktas bus, jei įrodysi, kad tikrai nenaudojai pagalbinių programų ar kitų dalykų, kurie pagerintu žaidimą. Priešingu atveju negausi unban, prašymai ir atsiprašymai nepadės. Prieš naudojant reikia ir žinot atsakomybe. Atmesta! Ps. Nejaugi reiks prie taisyklių pridėt "Atsiprašymai neatleidžia nuo atsakomybės"?
 11. 1 point
  Ačiū! Ir Tau. ^.^

Announcements