Andzy 12

Narys
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Andzy 12 last won the day on December 31 2020

Andzy 12 had the most liked content!

Community Reputation

26 Excellent
 
15

Zodiakas

Žuvys

About Andzy 12

 • Birthday March 7

Recent Profile Visitors

968 profile views
 1. Laaabai vėluoju, ir dėl to atsiprašau. Pirma vieta: Negative - surinkus 5 balsus. Antroji vieta: Aimz0ras surinkus 4 balsus. Trečioji vieta: Karina surinkus 3 balsus. (Žaidėjas Gončas užblokuotas, todėl į prizus nepretenduoja). Sveikinu nugalėtojus! Kaip ir buvo minėta visi kurie dalyvavo bus taip pat apdovanoti Dėl prizų susisiekti AŽ (Forum, discord, skype, steam.)
 2. Andzy 12

  Pasiulymas

  Priimta! Per 24h bus paskelbtas konkursas kuriame norint dalyvauti turėsite užsiregistruoti.
 3. Po rr bus pridėta naujų misijų, bet tikrai ne tokių.
 4. Andzy 12

  Pasiulymas

  Pageidautini žemėlapiai ?
 5. Andzy 12

  Pasiulymas

  Kuris labiau pageidautinas? 1x1, 2x2, 5x5?
 6. Andzy 12

  Pasiulymas

  For fun ar prizu norit ?
 7. Atėjo laikas išrinkti top3 nugalėtojus, kaip ir buvo minėta visi bus apdovanoti prizais, norit juos gauti susisiekti PM. Truputuką viskas vėluoja nes buvo tikėtasi jog pasitaisysite, arba atsiras daugiau norinčių. Dabar atitiko visus reikalavimus vos 8 žaidėjai, buvo aiškiai parašyta jog prašoma iš jūsų kalėdinis piešinys/ eilėraštis, nebuvo prašoma kalbėti apie bulves ar įžeidinėti kitus... http://playme.lt/forum/index.php?/topic/191-kalėdinis-konkursas/ (Balsavimas vyks 1 savaitę t.y 2021-01-09) Kurie nelaimėjo neliūdėkit bei galbūt pasiseks kitam konkure!
 8. Atmesta. (Prižiūrėtojų pakanka.)
 9. Atmesta. (Prižiūrėtojų pakanka.)
 10. Atmesta. (Prižiūrėtojų pakanka.)
 11. Atmesta! anketa užpildyta be įrodymu, o iš tavo puses pamatysiu bent dar viena įžeidžianti žodį, būsi užblokuotas ant svetainės.
 12. Nusišnekėjai kaip didelis ? , o tai ne atvirkščiai turėtu būti, jeigu aš vienas iš PlayMe.lt savininkų, ne man į šikną turėtu lysti? ? Tu tikiesi gauti unban su kaip supratau padarytu raudonu wg? PRABUSK, Ban'as teisėtas. Kalbant apie nusiskundimų anketą, tai tik tušti žodžiai prašyčiau pateikti įrodymus, jog aimz0ras buvo prašomas wg + steame vac banas ant ceso. (Dar pakursi bereikšmes temas būsi užblokuotas ant svetainės.) ATMESTA!
 13. Mute iš dalies ne veltui buvo, bet kadangi pats admin nusižengė taisyklėm, bei įžeidinėjo tave Skundas priimtas. 7. Draudžiama įžeidinėti kitus žaidėjus. ( Mute 30 min. ). Jei nepadeda mute ( Ban 120 min ) su priežastimi ..Nepadeda mute". Visi admin privalo vadovautis taisyklėmis, be išimties. Frageris gauna įspėjima už Mute 1h, kuri šiuo atveju turėjo būti 30 min, o ne 60min, bei įžeidimus.(Šiuo atveju turėjote būti abu užmutinti. O Ignas net nesupratau kam banino tave 5 min, nes tu jo neįžeidei, ir jau buvau užmutintas. Todėl abu 1/3