Karina

Prižiūrėtoja
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Karina last won the day on December 25 2020

Karina had the most liked content!

Community Reputation

24 Excellent
 
9

Zodiakas

Skorpionas

About Karina

 • Birthday 11/18/2003

Recent Profile Visitors

292 profile views
 1. Labas draugeska, kada persimetam serve:D:D
 2. Sveikas, linkiu sėkmės siekti gyvenimo tikslo:D
 3. Iš mano, kaip žaidėjos pusės, žmogus tikrai gali sugebėti būti pareigose - yra atsakingas, sugebėtų būt rimtas bei laikytis taisyklių, susigaudo ties čyterių temomis ar pačiais čytais, kas duoda didelį pliusą. Kad ir kaip kartais rageini dėl žaidimo ar kartais supykęs pykstiesi su tam tikrais žaidėjais, tikiuosi sugebėtum susitvardyt. Tad šiaip būčiau už, bet atranka yra uždaryta ir prižiūrėtojų dabar tikrai pakanka - kiekviena tema forume yra peržiūrėta ir galutinis nuosprendis jai parašytas, serveryje taip pat užeinam (aišku dabar šventės, visa kita, tai suprantama, kad ir pats aktyvumas krenta, bet visuomet už žaidėjų nusižengimus galima įkelti įrodymus į tam tikrą skiltį, ir visuomet žaidėjas bus nubaustas). Jei reiks prižiūrėtojų - šitas žaidėjo variantas į pareigas perfect!
 4. Vėl Kalėdos, vėl žiema, Telydi jus Gabio ir Andzy savininkų pora. Linkiu svajonių išsipildymų ir prasmingų darbų, Svarbiausia - serveryje top vietų pirmų. Kalėdų rytą po Eglute dovanas surasi, Eilėraščių konkurso prasmę parašęs suprasi. Nepraleiski progos tokios, Ir niekad nepamirši šios dovanos. Serveryje sniego daugiau, Nei pažiūrėjus pro langą pamatau, Susimąstyki kur praleisti laiką geriau, Į playme serverį drąsiai užėjau. Prižiūrėtojai čyterius gaudo lengvai, Tad žaidėjai serveryje žaidžia linksmai. Čia mes gyvenam drūtai, Ir bendraujam tai tikrai! neesu poetė, bet kažkas išėjo linksmų švenčių mielieji<3 Andzy- Priimta
 5. xoxo, panasaus pobudzio filmai, abu su virsuje isvardintu yra netflix:D
 6. Labai idomus pomegiai, bet net keista matyt tokiu metu zaideja:D Linkiu sekmes tiek serveryje tiek paciame gyvenime;)
 7. Geriausias gyvenimo tikslas;D Sėkmės projekte bei gyvenime;)
 8. Sveika, smagu matyt daugiau panelių projekte, linkiu sėkmės;)
 9. Karina

  "Rudnosiuke"

  Kaip matau, tema detaliai paaiškinta, dėl ko rakinu temą, kad nebūtų jokių pykčiu.
 10. Karina

  Unban

  Atblokuotas.
 11. Jei atbanintume tave, tuomet kodel gi neleidus kitiem zaidejams kurie taip pat cytino zaisti serveryje antra karta? Serveryje tokio dalyko, kaip antro sanso nera - tai bus pamoka kitam kartui, jog necytintum ir kituose serveriuose. Tema rakinama.
 12. Karina

  Dėl micų

  Nežinau ar verta, dabar didžioji dalis cs žaidėjų turi mažą amžiaus vidurkį, o kalbėt ir pasireikšt juk visi nori:D Yra taisyklė, jog mikrofonas turi veikt normaliai, kad netrukdytų kitiems žaidėjams, manau to ir užtenka.
 13. Karina

  Heal granata

  Iš tiesų, prieš dabartinį heal granatų išėmimą kažkas skundėsi, jog sg granatos yra tikrai naudojamos bei jų reikia orginalių. Pakeitus heal granatą į paprastą sg granatą, nei karto nemačiau žaidėjo, kuris naudotų granatą pagal paskirtį. Tad mano manymu, heal granata šiame serveryje turėtų daugiau naudos žaidėjams nei sg granata, dėl ko esu už.