Wofka

Prižiūrėtojas
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Wofka last won the day on January 7

Wofka had the most liked content!

Community Reputation

10 Good
 
12

Zodiakas

Žuvys

Recent Profile Visitors

123 profile views
 1. Kadangi žaidėjai norėjo Turnyro mes ji ir padarysim. Tik dabar iškilo klausimas kokio tipo jis turėtu būti ir kokio jus jo norėtumet 1v1 ar 2v2 Balsuoti galit viršui. Kai surinksim tam tikra kieki balsu turnyras bus paskelbtas.
 2. Taigi, pirmas dalykas darant wg ceso išjungti negalima, o kai prašo įrodymų išeiti iš serverio taipogi negalima. Manau tikrai kai serverį žaidėjai matei, kad žaidėjai darantys wg visada eina į spectatus. O be šito tu anketa užpildei tik po dvieju dienų. Ir negana to tu ją užildei nepagal ŠABLONA nejaugi taip sunku? Kitam kartui patarčiau serverį paklausti kaip daryti wg. O dabar unbano negausi. nes pildyta nepagal šablona ir wg įkeltas po dvieju dienu. ATMESTA.
 3. Paskutini kartą pakortosiu dar karta pagausiu serve su čytais ar kitą neleistina programa unbano tikrai negausi galėsi pirkti. Ir kai paprašysiu wg man darysi ir man nesvarbu kiek kartu į diena leis neleis tavo bėdos. Atbanintas
 4. 1.6 parsiusk iš normalaus sito, bei persirašyk cesa antro unbano nebus. pagausiu serve su čytais baninsiu amžinai. Bet unbano iškarto negausi pralauksi visą bana kaip nuopelna jog suprastum, kad mažiau pagundu kiltu čytint. Priimta.
 5. Dėja yra kaip, bet manau visiem negalim nuolaidžiautį, bei serveri niekas nenori čyteriu ir čia jau buvo tavo bėda jog tau užluzo cesas. kitą karta žiūrėk, taip nenutiktu. Pirk unbana viskas ką galiu tau pasakyti http://sms.playme.lt/ Anketa atmesta.
 6. Wofka

  Gavau bana

  Anekta pildyk pagal suteikta jos šablona Anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis: 2. Užblokuoto administratoriaus slapyvardis: 3. Įrodymai (SS/DEMO): 4. Jūsų STEAM ID: 5. Trumpai aprašykite situaciją: Antras dalykas patarčiau nesisiusti iš random situ 1.6 nes tavo bad core.dll yra silent aimbotas. perpildyk anketa tada kalbėsim. Atmesta. Tema rakinama.
 7. Wofka

  Wofkai

  Kita karta nečytink ir bano negausi ir kai wg kažkas paprašo daryk. Unbano nebus. Nes Cesas buvo perkrautas.
 8. Wofka

  Pasiulymas

  2x2 būtų fainiau
 9. Wofka

  late

  Atbanintas. Administratorius nubaustas.
 10. ANKETA KURTI PAGAL SUKURTA ŠABLONA. Atmesta.
 11. Wofka

  Pasiulymas

  Nu reikia tada pagalvot eit tartis ir įgyvendinti.
 12. Wofka

  unban namas

  Bano priežastis kaip ir aiški? Bane buvo nurodyta jog Wg/demo į foruma tu ikėlei tik demo tad todėl tau unbanas nebus suteikiamas. Atmesta.
 13. priviet botas, sėkmės projekte.
 14. Wofka

  unban

  Šį kartą gausi unbana, bet kitą karta norėtusi matyt kokiu irodymu jog buvo žaista su gg ar tai ss po bano ar filmuotą medžiaga. Ir kitą karta maloniau bendrauk su žaidėjais. Atbanintas.