Gončas

Narys
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Gončas last won the day on January 11

Gončas had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral
 
31

Zodiakas

Liūtas

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gončas

  Pasiulymukas

  pasigooglink 🙂
 2. Gončas

  Pasiulymukas

  1. Jūsų slapyvardis: Gončas2. Kam skirtas jūsų pasiūlymas (forumui/serveriams)?: Serveriui T,Y CSGO.3. Kuo jūsų pasiūlymas bus naudingas?: Nereikės sukti galvos išėjo, parėjo4. Jūsų pasiūlymas: idėti amx_wg (laikas)
 3. Sveikas, Dėkui. P.S. Sorriuką eigu nepažimėjau 😛
 4. 1. Jūsų slapyvardis žaidime: Gončas2. Jūsų tikrasis vardas: Kristupas.3. Jūsų metai: 154. Jūsų pomėgiai: Mėgstų kaši, taipat kompiteriunius žaidimus.5. Gyvenamasis miestas: Tauragė.6. Mėgstamiausia sporto šaka: Kašis7. Ar turite augintinių? Nepamirškite paminėti jų vardų bei įkelti nuotraukos (Nebūtina): Turiu, Jorkšyro Terjerą, Maja.8. Mėgstamiausias maistas: Kūgelis9. Kokius filmus, serialus žiūrite (taip pat galite parekomenduoti kitiems): Serialų nelabai, iš Filmų ką esu gero mates tai, Taiklus Šuvis.10. Kokią muziką klausotės (taip pat galite parekomenduoti kitiems): O man patinka visos muzikos10. Jūsų charakterio bruožai: Nevalia peržengti mano nervų,11. Ar turite brolių, seserų?: Turiu brolį, Matą12. Ką mėgstate veikti laisvalaikiu: Žvejoti, su draugais pažaisti Kašiuką, Mėgstu taipat su draugais palakstyti13. Ar jau turite pažįstamų žaidėjų serveryje? Jei taip, išvardinkite kelis: sirYiuS, dope , Gabis, Andzy 12, Rudnosiukė, ir dar daxuje 😄14. Ar turite žalingų įpročių (kokių)?: Y buve ::15. Koks yra dabartinis jūsų gyvenimo tikslas?: Tapti Vet. Gydytoju.16. Jūsų nuotrauka (Nebūtina):
 5. Anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis: Gončas 2. Užblokuoto administratoriaus slapyvardis: PlayMe Komandas 3. Įrodymai (SS/DEMO): https://imgur.com/a/r4Qg68c 4. Jūsų STEAM ID: Adminai turės. 5. Trumpai aprašykite situaciją: Žmogus manes paprašė wg. man ji per ilgai skanavo. sako atsiusk ss irodyk kad skanuoju, taip ir bandžiau padaryt, bet pas mane buvo per daug pajunktu programų ir pacrashino cs, + šnd dar gavau ban už ban apėjimą. :))
 6. Gončas

  Pasiulymas

  Kad ir kas, UŽ.
 7. Eina eilinė valanda. Mama jau kviečia pas save Bet aš taves nepaliksiu Žaisiu dar ketvirtą parą iš eilės. čia idomu visada pas mus Ateina taleningų čia žmonių tokių kaip musu "reperis" saudau aimz0ras sako tuoj čia baigsis mum koncertas Eilinį kartą Tomke sako nebestumk parepuo dar apie Playme.lt Šiltas serveris 24/7 Sniegas sninga jau pas mus Kalėdų naktį Tylia grajinsim TIK Playme.lt 🙂 Pagarbiai Gončas. Andzy -Priimtas