E -tro

Narys
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

E -tro last won the day on December 30 2020

E -tro had the most liked content!

Community Reputation

19 Good
 
12

Zodiakas

Žuvys

About E -tro

 • Birthday 02/26/2002

Recent Profile Visitors

85 profile views
 1. 1. Jūsų slapyvardis žaidime: E -tro 2. Jūsų tikrasis vardas: Edgaras 3. Koks jūsų amžius: 18 4. Ar turite patirties prižiūrėtojų srityje? (jei taip kiek laiko) : Taip. Per daug, kad suskaičiuočiau 5. Ar atpažįstate žaidėjus kurie naudoja palengvinančias programas? (WH, AIM, SPEED ir t.t) : Žinoma 6. Išvardinkite pagrindines AMX komandas: amx_ban ; amx_kick ; amx_slay ; amxmodmenu 7. Serverio prižiūrėtojo paskirtis (Kokia jo paskirtis)?: Palaikyti tvarką, naikinti hackerius, bendrauti su žmonėmis. 8. Ar žaidžiate tik mūsų projekte?: Da 9. Kiek laiko skirsite PlayMe.LT serveriams?: po 4h į dieną, kartais mažiau, kartais daugiau 10. Kodėl pasirinkote mūsų projektą ir kodėl norite tapti PlayMe.LT prižiūrėtoju(-a)?: Dėl pažįstamų veidų ir puikios atmosferos. Noriu tapti prižiūrėtojumi, nes visada yra patikę daryti tvarką ir padėti kitiem. 11. Ar turite mikrofoną?: Taip 12. Jūsų kontaktai (Skype/discord) : Itachi#9199 13. Trumpai aprašykite apie save, kokio charakterio jūs esate: Esu labai draugiškas, mėgstu pajuokauti, bet kai reikia galiu būt ir rimtas. Esu tolerantiškas, bet kokioje situacijoje. 14: Kurį serverį renkatės?: Csgo.
 2. Px, pas tavo tėvus nueisiu, vistiek mane labiau myli
 3. Zdarova botas, sėkmės projekte ir gyvenime
 4. E -tro

  Pasiulymas

  1x1 aim_map 2x2 dust2x2 Galėčiau pagalvot ir prisidėt kažką prie prizų.
 5. E -tro

  Pasiulymas

  + Kad ir 5x5 galima mėgint, o kodėl ne? 🙂
 6. Sveikas begėdiškai nesisveikinantis drauge
 7. Būtina pildyti pagal apačioje pateiktą anketą, kitaip galite būti atmesti; Pašaliniai komentarai bus lygūs forumo įspėjimams; Komentuoti galima, bet argumentuotinai (kodėl žaidėjas turėtų (ne)būti atblokuotas); Pildyti anketą reikia sukuriant naują temą "Atsiblokavimas" subforume; Įrodymai anketoje yra PRIVALOMI! Anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis: 2. Užblokuoto administratoriaus slapyvardis: 3. Įrodymai (SS/DEMO): 4. Jūsų STEAM ID: 5. Trumpai aprašykite situaciją:
 8. :DDDDDDDDDDDD 1. Užpildyk unban anketą kaip normalus žmogus. 2. Pačiam kiek metukų? 😄 3. Nervus į konservus, nauji metai 😄
 9. Papildomos misijos gal ir gera įdėja, bet šios misijos kažkaip nelabai man.