aimz0ras

Prižiūrėtojas
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

aimz0ras last won the day on January 9

aimz0ras had the most liked content!

Community Reputation

44 Excellent
 
20

Zodiakas

Dvyniai

3 Followers

About aimz0ras

 • Birthday 06/11/2003

Recent Profile Visitors

473 profile views
 1. 1. https://ibb.co/n06frQ7 2. Discorde turi mane 3. aimz0ras
 2. Už!!!! Ne tik draugiškas, padedantis, bet ir bendraujantis žmogus 😉
 3. Peržiūrėjau demo, nepasakyčiau, kad ten aimlockas, tiesiog šaudei į galvas, bet kitą kartą gerai būtų jog prieš pildydamas unban anketą wargoda dar prasiskanuotum, nes kitą kartą be wargodo nebeatbaninsim, na, o dabar Atbanintas.
 4. aimz0ras

  Pasiulymas

  jeigu 2x2 dust2x2 jeigu 1x1 aim map, aim headshot, labiau aim map)
 5. aimz0ras

  Pasiulymas

  del 5x5 nemanau, kad surinktume tiek daug, 1x1 daugiau norinciu butu, o 2x2 ka zinau, nelabai, geriau 1x1
 6. pasigavai pirma karta su raudonu wg ir po bano istrynes aliasus prasiskanavai:D ATMESTA.
 7. O jeigu rimčiau tai linkiu visiems smagių švenčių, linksmų naujųjų metų, kad jūsų širdelės būtų pilnos laimės, kad 2021 būtų žymiai geresni negu šitie, nes šitie metais tiesiog tragiški, linkiu tiems kurių artimieji toli ir negali grįžti kartu atšvęst, kad neliudėtų, 2020 mus išmoke, kad bendravimas gali vykti ir per ,,zoom" susijunkit visi ir neliūdėkit. Tai vat, per daug neišsiplėsiu, laimės, sveikatos, džiaugsmo ❤️ bučkis nuo aimz0ro ~aimz0ras
 8. sw, linksmų kalėdų visiems ~aimz0ras
 9. Laimėtojas @Paprastumas, susiek su manimi dėl prizo atsiėmimo. O kiti nenusiminkit, ateityje bus dar konkursų 🙂
 10. aimz0ras, aimz0ras bobą susirasti jis norėjo tačiau jam niekaip nepaėjo todėl, į PlayMe servą jis atėjo administracijos širdis iškart jis pakerėjo visus žmones gerumu jis sužavėjo todėl žmonės kaip mat jį įsimylejo nes serveryje gerai tvarka prižiūrėjo o, štai naktis jau ir atėjo tamsi tamsi, tik žvaigzdės ten spindėjo ir į servą, saudau jau atėjo parepuoti apie mane jisai norėjo visus žmones labai jis įkyrejo išrašyti gagą, rankos nedrebėjo o, štai ir andzis visas linksmas mėgo jis labai kvailioti ir mergytes į savo lovą jis vilioti. kitą dieną atsikėliau serveriu atsižavėti negalėjau kiek daug gerų žaidėjų eilėraštuką, parašyti aš norėjau susikaupti niekaip negalėjau bet vistiek mintis sudėjau 😉 ~ bučkis nuo aimz0ro Andzy- Žinau, kad galėjai ir geresnį, bet ir šis gan neblogas Priimtas.
 11. Atėjau į servą aš - PlayMe pamačiau daug botų - į top1 patekau bet tada atėjo toks žaidėjas - gyt aplenkė mane... nenusiminiau - toliau žaidžiau tada aš gabi pamačiau, atėjo visas rimtas- banins jis visus su andzy fc dar viena eisim - gausim mes sausai tačiau mes neliūdėsim, o playme serve pasėdėsim nes PlayMe serveris kitoks - jis išskirtinis renkasi ten žmonės, gražios ten panelės nuotaika gera, sninga ten jau sniegas.. o kalėdų naktį tylia - ateis kalėdų senis duos visiems jis dovanų ir mažų ir didelių nesvarbu ar geras tu buvai, gausi knaifa tu vistiek bet vistiek tu nenurimsi, kol negausi daug taškų ateis andzy ir duos tau - ji ateis ir tomke jis i serva padainuos jis apie mane aimz0ras aimz0ras - kūčių naktį susirasti bobą yra jo didžiausias noras visi chata mėtys žvengus, visi juoksis nori pamatyt ir tu - užsuk pas mus ir gaudyk gera vaibą 🙂 ~aimz0ras 🙂 ~aimz0ras Andzy- Pasirinkai antrą, todėl šis nesiskaito.