gabis

Administrators
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by gabis

 1. Priimtas! Sveikinu prisijungus prie kolektyvo! Sekmės!!!
 2. gabis

  CS:GO Skinai

  Sveiki, pagalvojom su kolektyvu, kad geriausia būtų, kad patys siūlytu skinus. Siūlykit skinus ir daugiausia sulauke "like" bus sudėti į serverį. Taip pat rašykit pasiūlymus serveriams! Skinus siūlom šioj temoj, o pasiūlymus serveriams siūlom atskirose temose "Pasiūlymai" skiltyje P.s. Prie skinų siūlymų būtų neblogai ir paveiksliukai!
 3. gabis

  smailas

  Nu ką tu čia pildai. Pasityčiot nori? Unban suteiktas bus, jei įrodysi, kad tikrai nenaudojai pagalbinių programų ar kitų dalykų, kurie pagerintu žaidimą. Priešingu atveju negausi unban, prašymai ir atsiprašymai nepadės. Prieš naudojant reikia ir žinot atsakomybe. Atmesta! Ps. Nejaugi reiks prie taisyklių pridėt "Atsiprašymai neatleidžia nuo atsakomybės"?
 4. Prižiūrėtoju vos keli, dar vienas nepamaišys. Ir šiaip adminai yra adminai, jiems tai realiai dažnai dzin ta tvarka ir visa kita., dažnai patys išdykauja, juolab kas adminus sudrausmins, kaip ne Prižiūrėtojai. Konkurencijos tikrai nėra ir nebus tarp prižiūrėtoju, todėl dar vienas, o gal net manau du tikrai nepamaišys. Vis gi ir patys dabartiniai (nesakau, kad visi) gali būt prisijunge 24/7 ar panašiai