Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prisijungti

Sign InRegistruotis

<<<Head-Hunter<<<

Narys
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 
14

Zodiakas

Liūtas

Recent Profile Visitors

26 profile views
  1. 1. Jūsų slapyvardis žaidime:Mr Sponge 2. Jūsų tikrasis vardas: Deividas 3. Koks jūsų amžius:15 4. Ar turite patirties prižiūrėtojų srityje? (jei taip kiek laiko) :Taip ,turiu dabar kiek atsimenu 2 metus buvau. 5. Ar atpažįstate žaidėjus kurie naudoja palengvinančias programas? (WH, AIM, SPEED ir t.t) :Taip,žinoma 6. Išvardinkite pagrindines AMX komandas:amx_vote,,amx_kick,amx_ban,amx_ban 7. Serverio prižiūrėtojo paskirtis (Kokia jo paskirtis)?:Prižiūrėti serveri ,žmones kurie pažeidžia taisykles nubausti ir gražiai bendrauti 8. Ar žaidžiate tik mūsų projekte?: Taip 9. Kiek laiko skirsite PlayMe.LT serveriams?:Nu serveriui tikrai skiriu nemažai laiko apie 3val mažiausiai 10. Kodėl pasirinkote mūsų projektą ir kodėl norite tapti PlayMe.LT prižiūrėtoju(-a)?:Aš šiuo projektu susidomėjau ,nes yra draugiški žmonės ir serveris yra tikrai labai geras ir maniau kaip tokios geram serveryje yra tiek mažai žmoniu 11. Ar turite mikrofoną?:Taip 12. Jūsų kontaktai (Skype/discord) : >>>Ⓤⓝⓚⓝⓞⓦⓝ<<<#6510 13. Trumpai aprašykite apie save, kokio charakterio jūs esate:Man labai patiknka kompiuteriniai žaidimai esu draugiškas kol kažkas iš kantrybės neišveda 14: Kurį serverį renkatės?:100% Playme.Lt
  2. 1. Sukurti naują temą 2. Parašykite admin'o vardą kuris jus užblokavo:aimz0ras 3. Įrodymai (SS/DEMO) privaloma: PlayMe.dem 4. Trumpai aprašykite situacija: Aš nuejau pažaisti į serveri ir manęs paprašė praskenuoti wg.Aš pasakiau ,kad aš neturiu atsisiuntes ir turėjau parsisiusti.Bandydamas parsisiusti wargod aš parsisiunčiau virusa ir paprašiau ,kad man atsiustu i console link wargod download ir mane užbanino visam laikui tik tais kito žmogaus paprašiau ,kad atsiustu link ir atsiusntė ,o kai atsiustė tada skenuoti negalėjau ,nes buvau užbanintas.
  3. Sveiki norejau pasakyti ,kad aš nuejau pažaisti į serveri ir manęs paprašė praskenuoti wg.Aš pasakiau ,kad aš neturiu atsisiuntes ir turėjau parsisiusti.Bandydamas parsisiusti wargod aš parsisiunčiau virusa ir paprašiau ,kad man atsiustu i console link wargod download ir mane užbanino visam laikui tik tais kito žmogaus paprašiau ,kad atsiustu link ir atsiusntė ,o kai atsiustė tada skenuoti negalėjau ,nes buvau užbanintas.

Language
Theme
Contact Us
×
×
  • Create New...