Sign in to follow this  
NolPenki

Pildau į prižiūrėtojus

Recommended Posts

1. Jūsų slapyvardis žaidime: NolPenki

2. Jūsų tikrasis vardas: Paulius

3. Koks jūsų amžius: 16 metų

4. Ar turite patirties prižiūrėtojų srityje? (jei taip kiek laiko) : nedaug, bet turiu,dėl projekto užsidarymo palikau pareigas.

5. Ar atpažįstate žaidėjus kurie naudoja palengvinančias programas? (WH, AIM, SPEED ir t.t) : Taip gan lengva atpažinti, o jei nesi įsitikinęs visad gali prašyti wg.

6. Išvardinkite pagrindines AMX komandas: amx_vote, amx_mute, amx_ban, amx_kick, amx_slay

7. Serverio prižiūrėtojo paskirtis (Kokia jo paskirtis)?: Prižiūrėti administratorius, bei jiems padėti tvarkytis su serverio žaidėjais.

8. Ar žaidžiate tik mūsų projekte?: Dabar dažniausiai jo,dar kartais mix arenos.

9. Kiek laiko skirsite PlayMe.LT serveriams?: 3-4h svaitgaliais daugiau.

10. Kodėl pasirinkote mūsų projektą ir kodėl norite tapti PlayMe.LT prižiūrėtoju(-a)?: Žinoma aministracija, gera publika, yra pažįstamų.

11. Ar turite mikrofoną?: Tikrai taip.

12. Jūsų kontaktai (Skype/discord) :  Discord: Paulius#1944

13. Trumpai aprašykite apie save, kokio charakterio jūs esate: Taigi esu smalsus, patinka sportas, būti su draugais, charakteris nėra vienas iš lengviausių, bet sutart galima, esu per daug geras žmonėms,daugiau pamatysime serveryje pačios tos charakterio savybės pasirodys.

14: Kurį serverį renkatės?: CS:GO

Edited by NolPenki

Manau šiuo metu ir taip puikiai tvarkomės su serveriu ir jo priežiūra, nes kiek pastebėjau pagausėjo admin'ų serveryje. Nesupyk, bet aš asmeniškai šiuo metu esu prieš.

• Patinka 2

Adminai neatsakingi uz serveriu priziurejima , tam ir skirti priziuretojai. Linksmas bahuriukas ! As uz!

Prižiūrėtoju vos keli, dar vienas nepamaišys. Ir šiaip adminai yra adminai, jiems tai realiai dažnai dzin ta tvarka ir visa kita., dažnai patys išdykauja, juolab kas adminus sudrausmins, kaip ne Prižiūrėtojai.  Konkurencijos tikrai nėra ir nebus tarp prižiūrėtoju, todėl dar vienas, o gal net manau du tikrai nepamaišys. Vis gi ir patys dabartiniai (nesakau, kad visi) gali būt prisijunge 24/7 ar panašiai

Apie konkurencija nieko nesakau, jei jūs patys už, tai imkit, nieko blogo prieš jį neturiu. 🙂

Atmesta.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this