Sign in to follow this  
Old but gold

Zingsnis pirmyn!

Recommended Posts

1. Jūsų slapyvardis žaidime:Old but gold

2. Jūsų tikrasis vardas:Mantas

3. Koks jūsų amžius:23

4. Ar turite patirties prižiūrėtojų srityje? (jei taip kiek laiko) :Tikrai taip, na sudėjus is visų metų praleistų ces'e tai apie 6metus

5. Ar atpažįstate žaidėjus kurie naudoja palengvinančias programas? (WH, AIM, SPEED ir t.t) :Taip, tikrai apažystu

6. Išvardinkite pagrindines AMX komandas:Amxmodmenu/amx_ban - unban/ amx_vote / amx_kick ir t.t

7. Serverio prižiūrėtojo paskirtis (Kokia jo paskirtis)?:Prižiūrėti servery nuo kenkėjų, žmonių žaidančių su palengvinančiomis komandomis, REKLAMERIŲ, padėti savai komandai patarti padėti užtarti ir dirbti draugiška darba. + neatsirinkineti draugų pažeidus taisykles

8. Ar žaidžiate tik mūsų projekte?:TAIP , Žaidžiu tik jūsų servery CS GO Mod

9. Kiek laiko skirsite PlayMe.LT serveriams?:Darbo dienos skirsiu šiek tiek mažiau laiko nei savaitgaliais. Darbo dienos pirma savaitė 3-4h i dieną. Antra savaitė 6-8h. Savaitgaliai 6-12h

10. Kodėl pasirinkote mūsų projektą ir kodėl norite tapti PlayMe.LT prižiūrėtoju(-a)?:Pasirinkau jūsų servery del žmonių su kuriais bendrauju ir gerai sutariu.

11. Ar turite mikrofoną?:Taip, turiu ir juo naudojuosi

12. Jūsų kontaktai (Skype/discord) :discord Mantas#2796

13. Trumpai aprašykite apie save, kokio charakterio jūs esate:Esu gan draugiškas žmogeliukas mėgstantis smagia nuotaika, niekada nesiveliu pats i problemas jai to niekas neužveda. Mėgstantis bendrauti ir nebijantis kritikos.Kas bendravo tai tikrai žino koks aš esu :D

14: Kurį serverį renkatės?:CS:GO mod

• Patinka 1

Priimtas!

Sveikinu prisijungus prie kolektyvo! Sekmės!!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this