Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prisijungti

Sign In

Registruotis

Recommended Posts

1. Jūsų slapyvardis žaidime: theStriker.

2. Jūsų tikrasis vardas:  Aurimas.

3. Koks jūsų amžius: 23 metai.

4. Ar turite patirties prižiūrėtojų srityje? (jei taip kiek laiko) : Taip. Na, tiesa sakant, tiksliai kiek laiko juo buvau pasakyti negaliu, bet tikrai teko būti gana žinomuose projektuose.

5. Ar atpažįstate žaidėjus kurie naudoja palengvinančias programas? (WH, AIM, SPEED ir t.t) : Taip, žinoma.

6. Išvardinkite pagrindines AMX komandas: amx_ban, amx_kick, amx_gag, amx_ss, amx_mute.

7. Serverio prižiūrėtojo paskirtis (Kokia jo paskirtis)?: Prižiūrėti serveri, saugoti nuo kenkėju bei suteikti reikiama pagalbą serverio žaidėjams.

8. Ar žaidžiate tik mūsų projekte?: Taip.

9. Kiek laiko skirsite PlayMe.LT serveriams?: Visą savo laisvą laiką, apie 3-5 valandas per dieną.

10. Kodėl pasirinkote mūsų projektą ir kodėl norite tapti PlayMe.LT prižiūrėtoju(-a)?: Na, šis serveris sužavėjo savomis sistemomis, liaudiškai tariant labai „užkabino“ žaisti jame. Tiesiog noriu padėti serveriui plėstis, o didesnis stimulas yra tai daryti, būnant prižiūrėtojumi.

11. Ar turite mikrofoną?: Žinoma.

12. Jūsų kontaktai (Skype/discord) : Derrickas#0134 

13. Trumpai aprašykite apie save, kokio charakterio jūs esate: Paprastas žmogelis, mėgstantis bendrauti bei linksmai leisti laiką kartu su kitais.

14: Kurį serverį renkatės?: Pirma.

Prieš, gal serveryje ir praleidi 3-5h, bet visą laiką afk specuose, o jeigu ir pažaidi tai porą roundų. Btw ne tik playme žaidi 🙂

prieš 28 minutes (-čių) , Z0REdd__ parasė:

Prieš, gal serveryje ir praleidi 3-5h, bet visą laiką afk specuose, o jeigu ir pažaidi tai porą roundų. Btw ne tik playme žaidi 🙂

Ponas prižiūrėtojau, paskutines keletą dienų aktyviai dalyvauju serverio veikloje, vos ne po visą dieną, bet per šias dvi dienas, tavęs serveryje visiškai nesutikau, nei žaidime, nei spectuose. O mano aktyvumą kiekvieną dieną mato @Andzy 12. Taip, kad didelis klausimas, ką tu veiki prižiūrėtojo pareigose. :)

11 hours ago, theStriker` said:

Ponas prižiūrėtojau, paskutines keletą dienų aktyviai dalyvauju serverio veikloje, vos ne po visą dieną, bet per šias dvi dienas, tavęs serveryje visiškai nesutikau, nei žaidime, nei spectuose. O mano aktyvumą kiekvieną dieną mato @Andzy 12. Taip, kad didelis klausimas, ką tu veiki prižiūrėtojo pareigose. 🙂

hmm tai kažin ka svakar kartu žaidė 🙂 pirma sužino mano nickname žaidime

Ką žinau, kai tik užeinu į servą šį persona būna prisijungus, manau balsą galima būtų suteikti. Sėkmės tau. 

Atmesta!

(Po anketos užpildymo dingo tavo aktyvumas serveryje).

Guest
This topic is now closed to further replies.

Language
Theme
Contact Us
  • Create New...