Andzy 12

Narys
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Everything posted by Andzy 12

 1. Laaabai vėluoju, ir dėl to atsiprašau. Pirma vieta: Negative - surinkus 5 balsus. Antroji vieta: Aimz0ras surinkus 4 balsus. Trečioji vieta: Karina surinkus 3 balsus. (Žaidėjas Gončas užblokuotas, todėl į prizus nepretenduoja). Sveikinu nugalėtojus! Kaip ir buvo minėta visi kurie dalyvavo bus taip pat apdovanoti Dėl prizų susisiekti AŽ (Forum, discord, skype, steam.)
 2. Andzy 12

  Pasiulymas

  Priimta! Per 24h bus paskelbtas konkursas kuriame norint dalyvauti turėsite užsiregistruoti.
 3. Po rr bus pridėta naujų misijų, bet tikrai ne tokių.
 4. Andzy 12

  Pasiulymas

  Pageidautini žemėlapiai ?
 5. Andzy 12

  Pasiulymas

  Kuris labiau pageidautinas? 1x1, 2x2, 5x5?
 6. Andzy 12

  Pasiulymas

  For fun ar prizu norit ?
 7. Atėjo laikas išrinkti top3 nugalėtojus, kaip ir buvo minėta visi bus apdovanoti prizais, norit juos gauti susisiekti PM. Truputuką viskas vėluoja nes buvo tikėtasi jog pasitaisysite, arba atsiras daugiau norinčių. Dabar atitiko visus reikalavimus vos 8 žaidėjai, buvo aiškiai parašyta jog prašoma iš jūsų kalėdinis piešinys/ eilėraštis, nebuvo prašoma kalbėti apie bulves ar įžeidinėti kitus... http://playme.lt/forum/index.php?/topic/191-kalėdinis-konkursas/ (Balsavimas vyks 1 savaitę t.y 2021-01-09) Kurie nelaimėjo neliūdėkit bei galbūt pasiseks kitam konkure!
 8. Atmesta. (Prižiūrėtojų pakanka.)
 9. Atmesta. (Prižiūrėtojų pakanka.)
 10. Atmesta. (Prižiūrėtojų pakanka.)
 11. Rr modemą dar karta tada 😄
 12. Atmesta! anketa užpildyta be įrodymu, o iš tavo puses pamatysiu bent dar viena įžeidžianti žodį, būsi užblokuotas ant svetainės.
 13. Nusišnekėjai kaip didelis 😄 , o tai ne atvirkščiai turėtu būti, jeigu aš vienas iš PlayMe.lt savininkų, ne man į šikną turėtu lysti? 😄 Tu tikiesi gauti unban su kaip supratau padarytu raudonu wg? PRABUSK, Ban'as teisėtas. Kalbant apie nusiskundimų anketą, tai tik tušti žodžiai prašyčiau pateikti įrodymus, jog aimz0ras buvo prašomas wg + steame vac banas ant ceso. (Dar pakursi bereikšmes temas būsi užblokuotas ant svetainės.) ATMESTA!
 14. Mute iš dalies ne veltui buvo, bet kadangi pats admin nusižengė taisyklėm, bei įžeidinėjo tave Skundas priimtas. 7. Draudžiama įžeidinėti kitus žaidėjus. ( Mute 30 min. ). Jei nepadeda mute ( Ban 120 min ) su priežastimi ..Nepadeda mute". Visi admin privalo vadovautis taisyklėmis, be išimties. Frageris gauna įspėjima už Mute 1h, kuri šiuo atveju turėjo būti 30 min, o ne 60min, bei įžeidimus.(Šiuo atveju turėjote būti abu užmutinti. O Ignas net nesupratau kam banino tave 5 min, nes tu jo neįžeidei, ir jau buvau užmutintas. Todėl abu 1/3
 15. Atmesta. (Per daug įžeidimų kaip paprastas žaidėjas, o jeigu būsi prižiūrėtojas neaišku kas ir tada bus. Dar kaip "Būsimam prižiūrėtojui nedera naudotis serverio bugs/klaidomis"
 16. Pamatysiu dar bent vieną įžeidimą būsite užblokuoti 24h svetainėje. Prašyčiau pateikti įrodymų, kada buvo prašytas wg, nes dabar nelabai aišku, ar cs perjungtas ar ne, nes
 17. Andzy 12

  smailas

  Nu jeigu jau taip daugiau nebebus, tai atblokuotas !
 18. Kurie nebus eilėraščio pavidalu, arba visiškai nesirimuos taip pat nepateks, kurie kopijuoja taip pat nepateks. Ir sakiau apie PlayMe.LT, o daugelio eilėraštis skamba tas pats kas aš sakyčiau "Parėjau aš į namus, pribėgau aš prie pienuko, pasiėmęs aš pienuką, greit į lovą nustriksėjau"
 19. Kaip ir minėjau kurie pradėjo žaisti pas mus nuo konkurso paskelbimo nevarkite, nes nedalyvausite 🙂 Bei darašykite savo slapyvardį
 20. Norėtųsi ir piešinukų, ir sakiau eilėraštis, kad būtų susijęs su PlayMe.LT!🙂
 21. Atmesta. (Neaktyvumas, po užpildytos anketos, atsakoma vėlai, nes nebuvo vietos prižiūrėtojui naujam.)
 22. Atėjo kalėdinis konkursas ir į PlayMe.LT SKELBIAMAS KONKURSAS NE TINGINUKAMS Pasirinkimas jūsų norams: Eilėraštukas būtinai susijęs su PlayMe.LT projektu (Gali į jį įeiti žaidėjų nick, prižiūrėtojų, administracijos, bei visa kita kas jūsų vaizduotėje GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA įterpti bet kokį žodį kuris būtų susijęs su reklama.) Antras jūsų galimas pasirinkimas: Kalėdinis piešinukas taip pat susijęs su PlayMe.lt, t.y panašumas kaip būtų logo, ar šiaip jūsų norams piešti laisva ranka kalėdinį atviruką susijusį su PlayMe.lt (Piešinys būtinai turi būti pieštas ranka, bei prie piešinio jūsų vardas slapyvaris) Žinoma galite pasirinkti abu variantus tada jūsų šansas laimėti pirmąją vietą bus kur kas didesnis. Kad nebūtų klausimų vertinimas: Vertinime dalyvaus visi žaidėjai, ir pan. bus sukurta "vote" sistema kurioje atiduosite savo balsą. (Kuri bus atidžiai stebima administracijos, dėl neteisėto balsavimo t.y iš kitų paskyrų, žaidėjas bus automatiškai pašalintas iš konkurso. IŠIMTIS 2 žaidėjai žaidžia ant to pačio ip adreso "Brolis su sese" "Brolis su broliu" Taip pat bus patikrinta) Linksmoji dalis prizai: Apdovanoti bus visi dalyvaujantys konkurse (Taškais) taškų skaičius išlieka paslaptis 🙂 1 Vieta: Admin metams + 3000000 taškų. (Dalyvaujant daugiau nei 10 žaidėjų +20 EUR) 2 vieta: Admin 6 mėn 2000000 taškų. (Dalyvaujant daugiau nei 10 žaidėjų +10 EUR) 3.vieta: Admin 3 mėn. 1000000 taškų. (Dalyvaujant daugiau nei 10 žaidėjų +5 EUR) !DĖMESIO! Prizai gali būti koreguojami/keičiami tik į gerąją pusę. Bandant kažkokiu būdu sukčiauti/apgauti būsite automatiškai pašalintas iš konkurso Bei svarbiausia konkurse gali dalyvauti tik PlayMe.LT žaidėjai t.y tie kurie pražaidę 1h+ Nevarkite 🙂 pražaistas bendras laikas bus stebimas administracijos. (Konkurso pabaiga 2020-12-23 UŽDAROMAS. 2020-12-24 bus padaryta "Vote" sistema kuri pasibaigs : 2020-12-25 per kalėdas, ir per jas būsite apdovanoti) P.s turi būti įdėta pastangų, o ne šiaip kažkas papaišyta. PRIDĖTA!!! EILĖRAŠTĮ TURI SUDARYTI NEMAŽIAU NEI 3 STULEPLIAI Sėkmės dideliems iš mažiems!