Hashish

Narys
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Šablonas: 1. Jūsų slapyvardis žaidime: alkunydzia 2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis:aimz0ras 3. Kaip jis nusižengė:Nepadarė wg. 4. Kurioje vietoje nusižengė (pradžia/vidurys/pabaiga):- 5. Pateikite įrodmyus (Demo/ss): - Taigi pradėsiu nuo pradžių. Aimz0ras - Užblokavai už tai kad raudonas wg? Kur tavo wargodas? Pasigavęs pats sėdi, o toks kaip serverio savininkas @Andzy 12 lenda į šikną, ne tau servas. Raudonas wg - Dėl raudono wg galiu pasakyt tik tiek, kad gavęs vac bana ant cs steame, ieškojau švariausio cs'o, bet nlb gavosi rast, nuėjau į yt, pamaniau kodėl gi ten nepaieškojus, radęs ta cs'a parsisiunčiau ir žaidžiau, lesiau ta aimz0ra kaip botuka, prasileidęs apsiverkei ir wg paprašei, o pats mazinais kad tik pirmas įmesčiau ir užblokuotum. O @Andzy 12 Tylėjai nieko nesakei, dar tu čia pradėk mazintis. @aimz0ras Tave galima apibudint tik vienų žodžių "GRAUDUS" @Andzy 12 Tu taip pat esi "Graudus" Ką pasiūlė ta parašiau 🙂 Sėkmės.
 2. RED WG -https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2143382 NEW WG - https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2143405
 3. Anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis:alkunydzia 2. Užblokuoto administratoriaus slapyvardis:aimzoras 3. Įrodymai (SS/DEMO): https://www56.zippyshare.com/v/Qg1j1C3B/file.html 4. Jūsų STEAM ID:STEAM_0:0:152315671 5. Trumpai aprašykite situaciją:Žaidžiau, žaidžiau, paprašė wg nuskenavau, raudonas wg, uzblokuotas.
 4. Anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis:alkunydzia 2. Kam skirtas jūsų pasiūlymas (forumui/serveriams)?:Serveriui 3. Kuo jūsų pasiūlymas bus naudingas?:Gal būt pagerintu žaidimo kokybė ir kt. 4. Jūsų pasiūlymas:Siūlau įdėti kelias misijas - 1.Nužudyti savininką tiek ir tiek. 2.Nužudyti prižiūrėtoją tiek ir tiek 3.Padėti C4 kai esi paveiktas FB 4.Išminuoti C4 kai esi paveiktas FB. Žinau ir mačiau kad jau yra ten dvi misijos kurias paminėjau čia, bet jos šiek tiek skiriasi ir jas sunkiau vykdyti.
 5. Štai atėjo švenčių mėnuo, pasipylė vaišės ant stalų Mamos vargstą virtuvėse, kviečia mus padėti joms Bet mes atsisakome ir toliau kapojame Ateina Tėtis sako jis lipk nuo kompo tu greičiau Aš sakau kad negaliu tūkstančiai fragu bus bėdų. Štai ir sniegas pasipylė po PlayMe serveriuka Tėtis sako duok matchiuk'a jis prisėda jis jau šaudo Pi** į galvą jis jau gauna, pi** jau antras, bus ir trečias Aš supratęs kad prie kompo neprisėsiu, bėgu ruošt aš dovanas Atėjau aš į savo kambariuką žiūri tėtis dar šaudo jis Pasižiūri aš į resa opa fragu nebeliks. Bus gal pratęsimas 😄 BAN APĖJIMAS (ATMESTA, UŽBLOKUOTAS)
 6. krč, jis parašė pituchas, aš įsižeidžiau ir pradėjau jį įžeidinėt, frageris šove gaga, po min, ignas sove bana. Nors jam nieko nerašiau.
 7. Šablonas: 1. Jūsų slapyvardis žaidime: alkunydzia 2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis:Ignas ir Frageris 3. Kaip jis nusižengė:Vienas uzmutino 1h o kitas isbanino 5min 4. Kurioje vietoje nusižengė (pradžia/vidurys/pabaiga):ziurekit nuo vidurio 5. Pateikite įrodmyus (Demo/ss): https://www40.zippyshare.com/v/VjiStQPy/file.html [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Tave uzbanino admina: Ignas [AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.playme.lt [AMXBans] Priezastis: 'Ižeidinėjimai' [AMXBans] Laikotarpis: '5 minutes' [AMXBans] Tavo SteamID: 'STEAM_0:0:580416600' [AMXBans] Tavo IP: '**.**.**.**' [AMXBans] ===============================================